Menu
Dzisiaj jest: 23 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Złote medale dla tenisistów I LO

fot organizatora fot organizatora

      Hanna Wolańska oraz Filip Dereń (oboje I LO w Brzozowie) zwyciężyli w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym w kategorii Licealidy, które 25 października rozegrano w I Liceum Ogólnokształcącym w Brzozowie.W zawodach wzięło udział 32 uczniów z trzech brzozowskich szkół ponadpodstawowych: ZSB, ZSE oraz gospodarza turnieju – I LO.

W rywalizacji dziewcząt, w gronie 12 zawodniczek oprócz zwyciężczyni na podium znalazły się Edyta Malik oraz Amelia Ścibor (obie ZSE). W kategorii chłopców niespodzianki nie było, bo takiej być nie mogło. Najlepszy aktualnie zawodnik Filip Dereń, na co dzień trenujący i grający w III-ligowym LZS Orły Temidy Domaradz 1989 potwierdził swoje wysokie umiejętności, bezproblemowo rozprawił się z wszystkimi rywalami i bardzo pewnie zdobył miejsce pierwsze. Drugie przypadło Kamilowi Drożdżalowi, a trzecie Wojciechowi Bigosowi (obaj ZSB).

Zawody były dobrym przetarciem przed powiatowymi rozgrywkami drużynowymi, których rozegranie przewidziane jest na koniec listopada. Po zakończonych bojach najlepszych nagrodzono medalami i dyplomami ufundowanymi przez organizatora - Starostwo Powiatowe w Brzozowie.

Marek Szerszeń

Ostatnio zmienianyśroda, 08 listopad 2023 15:35
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne