Menu
Dzisiaj jest: 11 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
plus brzozow
reklama

Srebrni unihokeiści AZS PWSZ Sanok

fot. arch PWSZ fot. arch PWSZ

W sobotę 12 marca 2016 r. Centrum Sportowo-Dydaktyczne sanockiej PWSZ gościło sportowe reprezentacje uczelni z całego województwa. Ostateczna klasyfikacja turnieju w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w unihokeju mężczyzn (edycja 2015/16) przedstawia się następująco:

I miejsce - Uniwersytet Rzeszowski

II miejsce - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku

III miejsce - Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu

IV miejsce - Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu

V miejsce - Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

VI miejsce - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie

`    Najlepszym zawodnikiem turnieju był Szymon Milczanowski (Uniwersytet Rzeszowski), a najlepszym bramkarzem Hubert Chorążak (PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku).

Wyniki eliminacji:

PWSZ Sanok – PWST-E  Jarosław 1:3

UR - PWSZ Krosno 8:1

PWST-E Jarosław  – PRz 1:2

PWSZ Krosno – PWSW Przemyśl 0:4

PRz  –  PWSZ  Sanok 0:2

PWSW  Przemyśl -  UR 0:5

Wyniki finałów:

PRz  –  PWSZ Krosno 10:0

PWST-E Jarosław – PWSW Przemyśl 0:3

UR  –  PWSZ Sanok 2:2

PWSZ Sanok – PWSW Przemyśl 1:0

PWST-E Jarosław  –  UR 2:5

(materiał nadesłany)

Ostatnio zmienianyśroda, 16 marzec 2016 22:26
Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne