Wybory Samorządowe 2018
- Dział: wybory2018
Wyniki wyborów w II turze na Burmistrza Brzozowa i Wójtów Gminy Nozdrzec oraz Gminy Dydnia
Brzozów
L.p. |
Nazwisko i Imię |
Wiek |
Zamieszkanie |
Liczba głosów |
% głosów |
wybrany |
1 |
RZEPKA Józef |
62 |
Brzozów |
4131 |
37.27 |
Nie |
2 |
STAPIŃSKI Szymon Wojciech |
31 |
Brzozów |
6954 |
62.73 |
Tak |
Dydnia
L.p |
Nazwisko i Imię |
Wiek |
Zamieszkanie |
Liczba głosów |
% głosów |
wybrany |
1 |
ADAMSKI Jerzy Ferdynand |
61 |
Brzozów |
1828 |
46.01 |
Nie |
2 |
POCAŁUŃ Alicja Anna |
40 |
Krzywe |
2145 |
53.99 |
Tak |
Nozdrzec
L.p |
Nazwisko i Imię |
Wiek |
Zamieszkanie |
Liczba głosów |
% głosów |
wybrany |
1 |
OWSIANY Marek |
50 |
Nozdrzec |
1677 |
46.49 |
Nie |
2 |
ŻELAZNOWSKI Stanisław Jan |
54 |
Izdebki |
1930 |
53.51 |
Tak |
1 |
RZEPKA Józef |
62 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
Brzozów |
|
2 |
STAPIŃSKI Szymon Wojciech |
31 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU” |
Brzozów |
|
3 |
SZAŁAJKO Stanisław Michał |
59 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS-WSPÓLNA NIE PRYWATNA |
Brzozów |
|
4 |
SZMYD Zdzisław Andrzej |
65 |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Brzozów |
Domaradz
1 |
KĘDRA Jan |
60 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI BARYCZ-DOMARADZ-GOLCOWA |
Golcowa |
|
2 |
LEŃ Zbigniew |
53 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNY URZĄD GMINY DOMARADZ” |
Domaradz |
|
3 |
RACHWAŁ Paweł Marian |
37 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY DOMARADZ DOBRY WYBÓR |
Domaradz |
|
4 |
WRONA Andrzej Zbigniew |
34 |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Golcowa |
Jasienica Rosielna
1 |
BRZUSZEK Urszula Teresa |
56 |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Jasienica Rosieln |
Haczów
1 |
DĄBROWSKI Michał |
33 |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Haczów |
|
2 |
JAKIEL Stanisław |
61 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD” |
Haczów |
Dydnia
1 |
ADAMSKI Jerzy Ferdynand |
61 |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Brzozów |
|
2 |
KOT Andrzej |
53 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM |
Krzemienna |
|
3 |
POCAŁUŃ Alicja Anna |
40 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY DYDNIA” |
Krzywe |
Nozdrzec
1 |
DOBOSZ Rafał Andrzej |
42 |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Izdebki |
|
2 |
OWSIANY Marek |
50 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC |
Nozdrzec |
|
3 |
ŻELAZNOWSKI Stanisław Jan |
54 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC |
Izdebki |