Menu
Dzisiaj jest: 18 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk

"Dzień Strażaka" w Ulanicy

fot. OSP Ulanica fot. OSP Ulanica

     Z okazji Dnia Strażaka mieliśmy zaszczyt gościć znamienitych gości w naszej jednostce oraz uhonorować zasłużonych druhów. Medale Za Zasługi dla Pożarnictwa otrzymali następujący druhowie: Srebrny medal otrzymał Stanisław Kocaj, a brązowe medale otrzymali Antoni Bednarczyk, Wojciech Dutka i Jacek Kamiński. Serdecznie dziękujemy za przybycie Prezesowi Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Rzeszowie Janowi Kucajowi,  Wiceprezesowi Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Rzeszowie Arturowi Szczutkowi, Stanisławowi Kruczkowi Członkowi Zarządu Województwa Podkarpackiego, Ewie Hadam Radnej Rady Powiatu Rzeszowskiego, Bogusławowi Kida Wiceprezesowi Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, Wojciechowi Piechowi Wójtowi Gminy Dynów, Lucynie Tworzydło Radnej Rady Gminy Dynów, Ks. Janowi Koszałka Proboszczowi naszej Parafii, Piotrowi Kamińskiemu Sołtysowi Sołectwa Ulanica, Agnieszce Karnas Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich. (OSP Ulanica)

Ostatnio zmienianywtorek, 10 maj 2022 21:08
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne