Menu
Dzisiaj jest: 24 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Kinga, Krystyna, Olga
plus brzozow
reklama
reklama

„OMNIBUS” 2013 w ZSZ Dynów

„OMNIBUS” 2013 w ZSZ Dynów

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie był po raz V organizatorem konkursu interdyscyplinarnego „OMNIBUS” dla gimnazjalistów z gimnazjów Pogórza Przemysko – Dynowskiego w kategorii język angielski i matematyka. Celem konkursu była: popularyzacja wiedzy z zakresu matematyki i języka angielskiego, kształcenie praktycznych umiejętności uczniów, rozwój umiejętności matematycznych i językowych.

 Wzięło w nim udział 11 szkół gimnazjalnych: Zespół Szkół nr 1 w Bachórzu, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Birczy, Publiczne Gimnazjum w Dubiecku, Zespół Szkół w Dydni, Zespół Szkół w Dynowie, Zespół Szkół nr 2 w Harcie, Zespół Szkół w Hłudnie, Zespół Szkół nr 1 w Jaworniku Polskim, Zespół Szkół w Łubnie, Publiczne Gimnazjum w Nienadowej, Zespół Szkół w Nozdrzcu, rywalizowało 81 uczniów (33 osoby język angielski i 48 osób matematyka) przygotowanych przez 23 nauczycieli.

    23 maja 2013 r. odbyła się kategoria – język angielski. Komisja konkursowa składająca się z nauczycieli z poszczególnych gimnazjów oceniła wszystkie prace, a wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce: Bartosz Moskal z Zespołu Szkół nr 1 w Jaworniku Polskim (opiekun Anna Mołoń); II miejsce: Angelika Ślimak z Publicznego Gimnazjum w Dubiecku (opiekun Agnieszka Babiś); III miejsce: Zuzanna Sobkowicz z Zespołu Szkół w Dynowie (opiekun Iwona Kiełbasa).
Wyróżnienia:
Magdalena Owsiany z Zespołu Szkół w Dynowie (opiekun Iwona Kiełbasa),
Katarzyna Mielinkiewicz z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Birczy (opiekun Tamara Ryzner), Jakub Hus z Zespołu Szkół nr 2 w Harcie (opiekun Aneta Lewandowska)
Aleksandra Hop z Zespołu Szkół nr 1 w Jaworniku Polskim (opiekun Bożena Bukowska)
Izabela Sosnowska z Publicznego Gimnazjum w Dubiecku (opiekun Agnieszka Szybiak).
           W czasie przerwy konkursowej uczniowie zapoznali się z technikami udzielania pierwszej pomocy oraz mieli okazję poćwiczyć reanimację z użyciem bardzo nowoczesnego sprzętu. Pokaz zorganizowała p. Anna Dominik z Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno – Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu, przy udziale studentów kierunku pielęgniarskiego.

 24 maja 2013 r. odbyła się kategoria - matematyka, komisję konkursową również stanowili nauczyciele z poszczególnych gimnazjów, a wyniki przedstawiają się następująco:

 I miejsceDamian Pielak z Zespołu Szkół w Dynowie (opiekun Marek Siekaniec),

 II miejsce - Przemysław Jabłecki z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Birczy (opiekun Małgorzata Wandrowska)

 III miejsce - Krzysztof Blecharczyk z Publicznego Gimnazjum w Nienadowej (opiekun Beata Spławińska).

 Wyróżnienia: 

 Patryk Paściak z Zespołu Szkół w Dynowie (opiekun Bogusława Szmul), Patryk Lubiński z Zespołu Szkół w Dynowie (opiekun Marek Siekaniec), Jakub Martowicz z Publicznego Gimnazjum w Dubiecku (opiekun Lucyna Bal), Kinga Jodłowska z Publicznego Gimnazjum w Dubiecku (opiekun Lucyna Bal), Jan Hickiewicz z Publicznego Gimnazjum w Dubiecku (opiekun Lucyna Bal).

 W oczekiwaniu na ogłoszenie wyników z matematyki uczestnicy mieli możliwość obejrzenia występu Szkolnej Grupy Taneczno – Sportowej „APLAUZ” a także zwiedzenia szkoły i zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2013/2014. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom, egzemplarz gazetki szkolnej „Elemencik”, uczestnicy obu kategorii 11 osób także nagrody specjalne, natomiast szkoła – opiekunowie podziękowania.

 Natomiast zwycięzcy poszczególnych kategorii konkursowych przepiękne nagrody ufundowane przez: Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, Dyrekcję szkoły, Radę Rodziców i osoby prywatne. Uczniom i ich opiekunom gratulujemy i zapraszamy za rok!

                                                                      

 

 

Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne