Menu
Dzisiaj jest: 23 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz
NAJNOWSZE:

Sukces tenisistów z ZS w Turzym Polu na Finałach Wojewódzkich

fot. M. Grządziel fot. M. Grządziel

    W piątek - 17 maja na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym. Do finałowej „12” zakwalifikowały się drużyny dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół w Turzym Polu.

   Drużyna dziewcząt w składzie Karolina Wojtowicz, Jolanta Wojtoń i Wiktoria Korona - wywalczyła 5 miejsce. Drużyna chłopców w składzie Łukasz Komski, Konrad Wojtowicz i Miłosz Wojtowicz – zdobyła 7 miejsce.

   Są to jedne z najlepszych wyników w historii Zespołu Szkół im. prof. Waleriana Pańki w Turzym Polu. Już sam fakt awansu do najlepszych dwunastu drużyn naszego województwa był dla nas bardzo dużym sukcesem. Tak wysokie lokaty naszych drużyn są powodem do ogromnej radości. Wysiłek wkładany w treningi, systematyczna praca i co najważniejsze dobra współpraca w drużynie, zaowocowała tak wysokimi miejscami w finałach.

   Bardzo dziękuję Pani Dyrektor Bożenie Anyszewskiej za udzielane nam wsparcie i nieustające promowanie sportu w naszej szkole. Gratuluję rodzicom dzieci, tak wspaniałego wyniku. Mogę sobie tylko życzyć aby również w przyszłym roku szkolnym zawodniczki i zawodnicy z Turzego Pola osiągali tak dobre wyniki na zawodach rangi wojewódzkiej.

   Na zdjęciach nasi uczniowie z Wiceprezesem Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego – Jackiem Bigusem.

Marek Grządziel

Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne