Menu
Dzisiaj jest: 20 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Czesław, Hieronim, Fryderyk

dnibrzozowa1

plus brzozow
reklama
reklama

XIII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Brzozowskiego w 2012 r.

fot. Anna Kałamucka - BGP fot. Anna Kałamucka - BGP

 

   21 marca odbył się XIII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Brzozowskiego w 2012

Wyniki:

1-Adam Ruda SMS w Szczyrku –skoki narciarskie 1454pkt

2-Krzysztof Bieda -LKS Iskra Przysietnica piłka nożna - 1273

3- Tomasz Dymnicki- ULKS Grabowianka Grabówka- piłka nożna - 1236

Zuzanna Jurkiewicz- UKS SP 1 Brzozów - szachy 874

5- Damian Banaś LKS Mrówka Brzozów piłka nożna - 854

6- Grzegorz Bartman- B K Kyokushin Karate - 688

7-8 Ewa Bartman - B K Kyokushin Karate - 637

7-8 Oktawian Bujacz LKS Brzozovia Brzozów- piłka nożna - 637

9- Patrycja Kędra Sagit Humniska-łucznictwo - 621

10- Michał Kamiński BK Kyokushin Karate - 592

11- Tomasz podkula-LKS Brzozovia MOSiR Brzozów- siatkówka

12- Kamil Prach LKS Haczów- piłka nożna

13- Jakub Gładysz-UKS SP Nr1 Brzozów szachy

14 Zuzanna Bober- MKS Sokół Domaradz- łucznictwo

15-Krzyzsztof Zgłobicki- JKS Jasionów- piłka nożna

16- Artur Czopor i Przemysław Czopor BKS Ju- Jitsu

17- Tomasz Prugar                        „

18 Piotr Kędra LKS Brzozowia MOSiR Brzozów siatkówka

19- Tomasz Wątróbski- GLKS Błękitni Jasienica Rosielna piłka nożna

20- Krzysztof Pulik- LKS Parnas Stara Wieś- szachy

21 Łukasz Jamrozy LKS Gawoinstal Izdebki –piłka nożna-

22 Marcin Szuba i Krzysztof Czopor BKS Ju-Jitsu

Kapituła wybrała:

  • Talent Roku 2012 Patrycja Kedra- ŁKS Sagit Humniska- łucznictwo
  • Odkrycie Roku - Zuzanna Jurkiewicz UKS SP Nr1 szachy
  • Trener Roku - Janusz Sieradzki- ULKS Grabowianka Grabówka
  • Trener wychowawca młodzieży 2012 - Sławomir Skwarcan LKS Iskra Przysietnica
  • Zespół Młodzieżowy - Sagit Humniska-łucznictwo- w składzie Wiktoria Toczek, Agata Ryba i Patrycja Kędra
  • Zespół seniorów - ULKS Grabowianka Grabówka- piłka nożna –V liga okręg krośnieński
  • Zasłużony Trener - Zofia Rymarz znakomita koszykarka LKS Brzozovii Brzozów, a później trener młodzieży

Najlepsi Sportowcy wybrani przez kapitułę

I miejsce - Ewa Bartman 3 miejsce w Mistrzostwach Europy w Antwerpii/Belgia (karate)

II miejsce - Marcin Szuba i Krzysztof Czopor Ju-Jitsu konkurencja duo- system 1 mejsce w Mistrzostwach Polski i 3 miejsce w Pucharze Polski (Ju-Jitsu)

III miejsce - Jakub Gładysz UKS SP Nr 1 Brzozów – (szachy) członek kadry narodowej na mistrzostwa Europy, finalista Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej, jeden z najlepszych w Polsce w szachach szybkich, w 2012 występował w II lidze juniorów wicemistrz woj. Podkarpackiego

 

Bronisław Przyczynek

 

Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne