Menu
Dzisiaj jest: 15 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Albin, Nikodem, Roland
NAJNOWSZE:
MarekRzasa2019
reklama
plus brzozow
reklama
reklama

Sport

IV Gala Sportu Młodzieżowego w Rzeszowie

  • Dział: Sport
  • Napisane przez
Brzozowscy sportowcy oraz trenerzy zostali wyróżnieni podczas IV Gali Sportu Młodzieżowego, która odbyła się Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, a była okazją do podsumowania osiągnięć sportowych podkarpackiej młodzieży w szeregu dyscyplinach sportowych. (…) Podczas Gali przyznano specjalne wyróżnienia trenerom i zawodnikom, a ponadto sto czterdzieści sześć stypendiów za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym w minionym roku. W gronie czterdziestu dwóch wyróżnionych podkarpackich trenerów znalazł się Jacek Ryba (trener łucznictwa) nowo powstałego Klubu Łuczniczego „Sagit” Humniska i Andrzej Kędra (trener Brzozowskiego Klubu Sportowego Ju-Jitsu). Nagrodę specjalną za szczególne osiągnięcia sportowe otrzymali Aleksandra Ryba ( ŁKS „Sagit” Humniska – łucznictwo) zdobywczyni m. in. srebrnego medalu w Mistrzostwach Polski Juniorów, brązowego medalu w Międzynarodowych Mistrzostwach Krakowa i Mistrzostwach Polski Seniorów (indywidualna runda olimpijska FITA) będąca od bieżącego roku członkiem kadry narodowej seniorów. Ponadto Artur i Przemysław Czoporowie (BKS Ju- Jitsu) zdobywcy 1 miejsc w Pucharze Polski Duo System oraz Mistrzostwach Polski w Duo…
Czytaj dalej...

XII Plebiscyt na najlepszego sportowca powiatu brzozowskiego.

  • Dział: Sport
  • Napisane przez
W tej edycji plebiscytu zgłoszonych zostało 24 wyróżniających się sportowców i sportsmenek z naszego powiatu. Są to: 1.Ewa Bartman – Brzozowski Klub Kyokushin Karate; 2.Grzegorz Bartman – Brzozowski Klub Kyokushin Karate; 3.Artur Czopor i Przemysław Czopor – Brzozowski Klub Ju Jitsu; 4.Bogusław Gładysz – LKS „Iskra” Przysietnica – piłka nożna; 5.Jakub Gładysz – LKS MOSiR Brzozów – szachy; 6.Sylwester Herbut – LKS Golcowa – piłka nożna; 7.Michał Kamiński – Brzozowski Klub Kyokushin Karate; 8.Paweł Kułak – LKS „Płomień” Zmiennica – piłka nożna; 9.Gabriel Majcher – ZTS Zakucie Zagórz – skoki narciarskie; 10.Rafał Ogrodnik – LKS Izdebki – piłka nożna; 11.Maciej Oleniacz – ULKS „Grabowianka” Grabownica – piłka nożna; 12.Rafał Pilszak – LKS „Brzozovia” – piłka nożna; 13.Tomasz Podulka – LKS „Brzozowia” MOSiR – siatkówka; 14.Krzysztof Pulik - LKS „Parnas” Stara Wieś – szachy; 15.Adam Ruda - ZTS Zakucie Zagórz – skoki narciarskie; 16.Aleksandra Ryba - ZTS Zakucie Zagórz – skoki…
Czytaj dalej...

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne