Menu
Dzisiaj jest: 31 Marzec 2023    |    Imieniny obchodzą: Balbina, Beniamin, Gwidon

Ferie w Zespole Szkół Zawodowych w Dynowie

fot. arch. ZSZ Dynów fot. arch. ZSZ Dynów

     Zespół Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w okresie ferii zimowych można stwierdzić, że trochę w inny sposób niż zwykle, ale tętni życiem. Dla młodzieży tej szkoły i dla gimnazjalistów okolicznych szkół zostały zapewnione zajęcia sportowe, ponadto zajęcia uzupełniające – przedmiotowe, kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe, m.in. obsługi kas fiskalnych, czy też spawania metodą MIG - MAG i rozrywka z wykorzystaniem pracowni komputerowych. Część uczniów, członkowie Towarzystwa Sportowego „DYNOVIA” aktywnie trenuje, ćwiczy na wolnym powietrzu i hali sportowej także pod opieka nauczycieli tej szkoły.

    Opracowane przez dyrekcję, wspólnie z nauczycielami harmonogramy zajęć pozwalają chętnym uczniom na swobodne, spokojne i ciekawe spędzenie części wolnego czasu. Przerwa w nauce wykorzystane jest także na przeprowadzenie bieżących prac remontowych.

     21 stycznia 2014r. odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Udział w nim wzięli uczniowie (11 drużyn) z Gimnazjum w: Bachórzu, Dylągowej, Dynowie, Dubiecku, Dydni, Hłudnie, Jaworniku Polskim,  Łubnie, Nozdrzcu, Pawłokomie oraz uczniowie naszej szkoły, które podzielono na dwie grupy, mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą turnieju i Puchar Dyrektora otrzymała drużyna Gimnazjum z Dynowa (opiekun Mariusz Mazur), II miejsce drużyna Gimnazjum z Jawornika Polskiego (opiekun Tadeusz Pieniądz), III miejsce drużyna Gimnazjum z Dylągowej (opiekun Piotr Sarnicki), wszystkie drużyny, ich opiekunowie zostali nagrodzeni dyplomami i pamiątkami z jubileuszu 50 – lecia szkoły.  Natomiast indywidualne cenne nagrody rzeczowe zdobyli: Łukasz Demczak (król strzelców) z Gimnazjum w Dynowie, Bartłomiej Kopacki (najlepszy bramkarz) z Gimnazjum w Dylągowej.

     W turnieju w tenisie stołowym wyniki końcowe były następujące: I miejscePiotr Front z Gimnazjum w Dubiecku, II miejsce  - Karol Barański z Gimnazjum w Dynowie, III miejsce Michał Świder z Gimnazjum w Dynowie oraz IV miejsce -Bartłomiej Świder z Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie

     22 stycznia odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły. Udział w nim wzięli uczniowie (5 drużyn) z Gimnazjum w: Dylągowej, Dubiecku, Jaworniku Polskim, Harcie oraz uczniowie naszej szkoły, mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą turnieju i Puchar Dyrektora otrzymała drużyna Gimnazjum z Dubiecka (opiekun Judyta Martowicz), II miejsce drużyna Gimnazjum z Jawornika Polskiego (opiekunowie: Tadeusz Pieniądz i Grzegorz Żurawski), III miejsce drużyna Gimnazjum z Harty (opiekun Rafał Bilski), wszystkie drużyny i ich opiekunowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami. Indywidualne cenne nagrody rzeczowe zdobyła: Gabriela Pniewska (najlepsza zawodniczka turnieju) z Gimnazjum w Jaworniku Polskim.

 W turnieju w tenisie stołowym wyniki końcowe były następujące: I miejsce  –Monika Antosiak z Gimnazjum w Dubiecku, II miejsceMonika Bacza z ZSzZ w Dynowie, III miejsceGabriela Pniewska z Gimnazjum w Jaworniku Polskim.

     Ostatniego zaś dnia turnieju 23 stycznia odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły. Udział w nim wzięli uczniowie (8 drużyn) z Gimnazjum w: Bachórzu, Dylągowej, Dydni, Dynowie, Harcie, Jaworniku Polskim, Pawłokomie oraz uczniowie naszej szkoły, które podzielono na dwie grupy, mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą turnieju i Puchar Dyrektora otrzymała drużyna Gimnazjum z Dynowa (opiekun Damian Chudzikiewicz), II miejsce drużyna Gimnazjum z Dylągowej (opiekun Piotr Sarnicki), III miejsce drużyna Gimnazjum z Harty (opiekun Rafał Bilski), wszystkie drużyny i ich opiekunowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami. Indywidualną cenną nagrodę rzeczową (sprzęt sportowy) zdobył: Michał Pancerz (najlepszy zawodnik turnieju) z Gimnazjum w Dylągowej.

     Rozrywki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, a poziom gry w piłce nożnej i siatkowej jak i tenisie stołowym z roku na rok jest coraz wyższy, co dobrze rokuje na przyszłość.

     Uczniom i opiekunom gratulujemy i dziękujemy za udział, zapraszając za rok !!!!

 

Ze sportowym pozdrowieniem.

                                                                                                                                                                                                                                               Alina Paściak

                                                                                                                                                                                                                                              Paweł Gierula

 Piotr Marcinek

 Marek Paściak

 

 

Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne