Menu
Dzisiaj jest: 24 Marzec 2023    |    Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor

Ferie zimowe w dynowskim Zespole Szkół Zawodowych - na sportowo…

fot. arch. ZSzZ w Dynowie fot. arch. ZSzZ w Dynowie

 

    Zespół Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w okresie ferii zimowych można stwierdzić, że trochę w inny sposób niż zwykle, ale tętni życiem. Dla młodzieży tej szkoły i dla gimnazjalistów okolicznych szkół zostały zapewnione zajęcia sportowe, ponadto zajęcia uzupełniające – przedmiotowe i rozrywka z wykorzystaniem pracowni komputerowych. Część uczniów, członkowie Towarzystwa Sportowego „DYNOVIA” aktywnie trenuje, ćwiczy na wolnym powietrzu i hali sportowej także pod opieka nauczycieli tej szkoły.

   Opracowane przez dyrekcję, wspólnie z nauczycielami harmonogramy zajęć pozwalają chętnym uczniom na swobodne, spokojne i ciekawe spędzenie części wolnego czasu. Przerwa w nauce wykorzystane jest także na przeprowadzenie bieżących prac remontowych takich jak na przykład odnowienie - malowanie kilku sal lekcyjnych.

 

         12 lutego - odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Udział w nim wzięli uczniowie (8 drużyn) z Gimnazjum w: Dylągowej, Dynowie, Dubiecku, Hłudnie, Jaworniku Polskim, Nozdrzcu, Pawłokomie oraz uczniowie naszej szkoły, które podzielono na dwie grupy, mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą turnieju i Puchar Dyrektora otrzymała drużyna Gimnazjum z Jawornika Polskiego (opiekun Tadeusz Pieniądz), II miejsce drużyna Gimnazjum z Dubiecka (opiekun Piotr Jureczko), III miejsce drużyna Gimnazjum z Dynowa (opiekun Damian Chudzikiewicz), wszystkie drużyny i ich opiekunowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami. Indywidualnie cenne nagrody rzeczowe (sprzęt sportowy) zdobyli: Krystian Stanowski (król strzelców) z Gimnazjum w Jaworniku Polskim, Karol Karnas (najlepszy bramkarz) z Gimnazjum w Dynowie, Miłosz Bembenek (najlepszy zawodnik) z Gimnazjum w Dubiecku.

 

W turnieju w tenisie stołowym wyniki końcowe były następujące: I miejscePiotr Front z Gimnazjum w Dubiecku, II miejsceRadosław Grzegorzak z Gimnazjum w Dubiecku, III miejsceKarol Barański z Gimnazjum w Dynowie.

    Przed rozpoczęciem zawodów wystąpiła Szkolna Grupa Sportowo – Taneczna „APLAUZ” pod opieką p. Aliny Paściak.

 

13.02.2013r. odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły. Udział w nim wzięli uczniowie (6 drużyn) z Gimnazjum w: Bachórzu, Dylągowej, Dubiecku, Izdebkach, Jaworniku Polskim oraz uczniowie naszej szkoły, które podzielono na dwie grupy, mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą turnieju i Puchar Dyrektora otrzymała drużyna Gimnazjum z Dubiecka (opiekun Paweł Chruścicki), II miejsce drużyna Gimnazjum z Izdebek (opiekunowie: Artur Cyparski, Krzysztof Organ), III miejsce drużyna Gimnazjum z Dylągowej (opiekun Grzegorz Marszałek), wszystkie drużyny i ich opiekunowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami. Natomiast indywidualne cenne nagrody rzeczowe (sprzęt sportowy) zdobyły: Patrycja Drożdżal (najlepsza zawodniczka turnieju) z Gimnazjum w Izdebkach i Izabela Sosnowska (najlepsza zawodniczka meczu finałowego) z Gimnazjum w Dubiecku.

 

W turnieju w tenisie stołowym wyniki końcowe były następujące: I miejsceMonika Antosiak z Gimnazjum w Dubiecku, II miejsceBarbara Karaś z ZSzZ w Dynowie, III miejsceGabriela Pniewska z Gimnazjum w Jaworniku Polskim.

 

    Ostatniego zaś dnia turnieju 14 lutego odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły. Udział w nim wzięli uczniowie (6 drużyn) z Gimnazjum w: Bachórzu, Dylągowej, Dynowie, Harcie, Jaworniku Polskim oraz uczniowie naszej szkoły, które podzielono na dwie grupy, mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą turnieju i Puchar Dyrektora otrzymała drużyna Gimnazjum z Dylągowej (opiekun Piotr Sarnicki), II miejsce drużyna Gimnazjum z Dynowa (opiekun Damian Chudzikiewicz), III miejsce drużyna Gimnazjum z Bachórza (opiekun Lucyna Stochmal), wszystkie drużyny i ich opiekunowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami. Indywidualnie - nagrody rzeczowe (sprzęt sportowy) zdobyli: Paweł Wojdyło (najlepszy zawodnik turnieju) z Gimnazjum w Dynowie i Marcin Kamiński (najlepszy zawodnik meczu finałowego) z Gimnazjum w Dylągowej.

   Rozrywki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, a poziom gry w piłce nożnej i siatkowej jak i tenisie stołowym z roku na rok jest coraz wyższy, co dobrze rokuje na przyszłość.

   Uczniom i opiekunom gratulujemy i dziękujemy za udział, zapraszając za rok !!!!

                                                                                                   Ze sportowym pozdrowieniem.

Alina Paściak

Paweł Gierula

Piotr Marcinek

Marek Paściak

Więcej w tej kategorii: Inauguracja roku szkolnego 2022/23 »
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne