Menu
Dzisiaj jest: 18 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef
NAJNOWSZE:
MarekRzasa2019
reklama
plus brzozow
reklama
reklama

W DOMARADZU ODBYŁA SIĘ II RUNDA PUCHARU OKRĘGU PODKARPACKIEGO W ŁUCZNICTWIE.

Fot. archiwum portalu Fot. archiwum portalu

    W sobotę (28.07) w Domaradzu odbyła się II RUNDA PUCHARU OKRĘGU PODKARPACKIEGO W ŁUCZNICTWIE. 

     Nasz region reprezentowali gospodarze czyli „Sokół” Domaradz, oraz dwa kluby z Humnisk „Sagit” i „Górnik”. Zawodnicy nasi nie ustępowali rówieśnikom z renomowanych klubów podkarpackich i w każdej z konkurencji gdzie startowali zajmowali miejsca medalowe. 

   Pierwsze miejsca w kategorii open zajęli łucznicy „Sagitu” Mateusz Ryba, który wystrzelał 595 pkt i Aleksandra Ryba (573). Zawodnicy tego klubu zajęli także wysokie miejsca w kategorii młodzik gdzie drugie miejsce zajęła Agata Ryba (619), trzecie – Patrycja Kędra (616), czwarteWiktoria Toczek (588). Także w tej kategorii Łukasz Szałajko z „Sokoła” był czwarty a tuż za nim kolejni zawodnicy „Sagitu”: Dominik Konieczko, Patryk Kędra, Tomek Szałajko („Sokół”) i znów zawodnicy z Humnisk: Kacper Kij, Jarosław Sokalski i Filip Kędra. Także „dzieci starsze” wystrzelały podium, bowiem Zuzanna Bober zajęła drugie miejsce (628), trzecia była Natalia Łobaza a szósta Marta Duplaga – wszystkie z „Sokoła” Domaradz. W kategorii u chłopców zwyciężył Kamil Kędra z „Górnika” Humniska (613) zaś trzeci był Adrian Łabisz z „Sokoła” a czwarty Konrad Kij z „Górnika”. W kategorii „dzieci młodsze” także sukcesy gdyż Zuzia Kędra z „Górnika” zajęła trzecie miejsce (242) a czwarte Klaudia Rogoz z „Sokoła” (164). Nieco lepiej wypadki chłopcy, gdyż na drugim i trzecim miejscu uplasowali się „górnicy” Aleksander Gdula (317) i Hubert Piotrowski (296). Tu kolejne miejsca także przypadły „naszym zawodnikom” Jakub Ząbek z „Sokoła” był czwarty, piaty Dominik Żak z „Górnika”, szósty Jakub Bednarczyk z „Sagitu” siódmy Łukasz Zając z „Sokoła”.

   Zespołowo w kategorii kobiet zwyciężył ŁKS „Sagit” (Patrycja Kędra, Agata Ryba, Wiktoria Toczek), natomiast najlepsi drużynowo w regionie to także „Sagit”(Mateusz Ryba, Dominik Konieczko, Patryk Kędra) , który w tej konfrontacji zajął czwarte miejsce, za CWKS „Resovia” Rzeszów (III miejsce), SKS „Piast”25 Rzeszów (II miejsce) i UKS-T „Sport-Tramp” Jarosław.

 

Powrót na górę

Gmina Brzozów

  • Brzozów
  • Górki
  • Grabownica Starzeńska
  • Humniska
  • Przysietnica
  • Stara Wieś
  • Turze Pole
  • Zmiennica
  •  

Gmina Domaradz

  • Domaradz 
  • Barycz
  • Golcowa

Gmina Dydnia

  • Dydnia
  • Grabówka
  • Hroszówka
  • Jabłonka
  • Jabłonica Ruska
  • Końskie
  • Krzemienna
  • Krzywe
  • Niebocko
  • Niewistka
  • Obarzym
  • Temeszów
  • Ulucz
  • Witryłów
  • Wydrna

Gmina Haczów

  • Buków
  • Haczów
  • Jabłonica Polska
  • Jasionów
  • Malinówka
  • Trześniów
  • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

  • Jasienica Rosielna
  • Blizne
  • Orzechówka
  • Wola Jasienicka
  •  

Gmina Nozdrzec

  • Nozdrzec
  • Hłudno
  • Huta Poręby
  • Izdebki
  • Siedliska
  • Wara
  • Wesoła
  • Wołodź

Gmina Dynów

  • Dynów
  • Bachórz
  • Dąbrówka Starzeńska
  • Dylągówka
  • Harta
  • Laskówka
  • Łubno
  • Pawłokoma
  • Ulanica
  • Wyręby
  •  

Powiat

  • Warto zobaczyć
  • Inne zdjęcia
  • Regionalne