Menu
Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Ola Ryba znów strzela...

Ola Ryba znów strzela...

    W dniach 4-5 lipca w Żywcu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w łucznictwie. W zawodach tych wystartowało 49 zawodniczek i 49 zawodników z 22 klubów. Z „Sagitu” Humniska wzięła udział Aleksandra Ryba, której trenerem jest Jacek Ryba. Po pierwszym dniu w strzelaniu kwalifikacyjnym 2x 70 m Ola wystrzelała 624 punkty co dało jej 3 miejsce. W drugim dniu odbyły się pojedynki w których Ola wygrała 2 awansując do ósemki najlepszych zawodniczek. W trzecim pojedynku po zaciętej walce nasza zawodniczka uległa przyszłej wicemistrzyni Dukland Natalii z klubu „Czarna Strzała” Bytom. W pojedynku tym zabrakło trochę szczęścia naszej zawodniczce ponieważ przegrywała poszczególne sety tylko jednym punktem.

     Działacze i zawodnicy dziękują sponsorom za wsparcie finansowe, które pozwoliło na udział w zawodach: Burmistrzowi Brzozowa, Staroście Brzozowskiemu, LZS, Elektromontaż, Polikat, Elan, Veolia i Pass Poll.

       We wrześniu czekają nas Mistrzostwa Polski Młodzików w Wadowicach, ale wcześniej bo 25 sierpnia odbędą się zawody III rundy Pucharu Okręgu Podkarpackiego w Grabownicy na stadionie. Zapraszamy sympatyków. (ZT)

Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne