Menu
Dzisiaj jest: 7 Luty 2023    |    Imieniny obchodzą: Romuald, Ryszard, Teodor

olimpia mma

Międzynarodowe Sukcesy Olimpii Brzozów

fot. ze zbiorów KB Olimpia fot. ze zbiorów KB Olimpia

Wygrana walka Kacpra Rzepki podczas meczu Polska - Węgry oraz wyjazd Maksymiliana Gibadło do Norwegii.

     Zawodnik "Olimpii" Kacper Rzepka 10 września na XII Turnieju Bokserskim w Dębicy "Memoriał Edwarda Brzostowskiego i Stanisława Minorczyka" reprezentuje Polskę w kategorii wagowej 67 kg podczas meczu z Węgrami gdzie po wyrównanej walce pokonuje na punkty reprezentanta z Węgier Dániela Danyi.

     Trener Maksymilian Gibadło odbył podroż do Norwegii gdzie podczas turnieju "Romerike Box Open" poprowadził drużynę reprezentantów naszego kraju złożoną z  Beniamina Zarzecznego z klubu Stal Stalowa Wola Boxing Team, Dominika Kide z Rzeszowskiego Klubu Bokserskiego ,,Wisłok", Krystiana Kopcia z Sekcji Bokserskej MUKS "Iryda" Mielec oraz Pawła Sulęckiego z Legionowskiej Akademii Walki z i Jakuba Krzpieta z "Imperium" Boxing Wałbrzych.

"Wygrana Kacpra Rzepki w meczu międzypaństwowym jest to duży sukces, którego nam brakowało. Chłopak młody, ambitny, bardzo ciężko pracuje. Wierzę że zdobędzie jeszcze wiele medali. Walka na przedostatnim turnieju z aktualnym Mistrzem Polski Beniaminem Zarzecznym oraz ostatnia wygrana w meczu z Węgrami to znakomite doświadczenie, które przyda się Kacprowi przed nadchodzącymi Mistrzostwami Polski.

Zwycięstwo na Turnieju w Dębicy zbiegło się z wyjazdem naszego Szkoleniowca Maksymiliana Gibadło do Norwegii, gdzie Maks objął funkcję trenera podczas turnieju "Romerike Box Open". Bardzo cenne wyróżnienie dla Maksymiliana i dla całego naszego Klubu, które dobitnie pokazuje  że w Olimpii mamy znakomitą kadrę trenerską".

Marek Górecki Prezes Klubu Bokserskiego "Olimpia" Brzozów

Ostatnio zmienianyśroda, 21 wrzesień 2022 23:25
Powrót na górę

Gmina Brzozów

 • Brzozów
 • Górki
 • Grabownica Starzeńska
 • Humniska
 • Przysietnica
 • Stara Wieś
 • Turze Pole
 • Zmiennica
 •  

Gmina Domaradz

 • Domaradz 
 • Barycz
 • Golcowa

Gmina Dydnia

 • Dydnia
 • Grabówka
 • Hroszówka
 • Jabłonka
 • Jabłonica Ruska
 • Końskie
 • Krzemienna
 • Krzywe
 • Niebocko
 • Niewistka
 • Obarzym
 • Temeszów
 • Ulucz
 • Witryłów
 • Wydrna

Gmina Haczów

 • Buków
 • Haczów
 • Jabłonica Polska
 • Jasionów
 • Malinówka
 • Trześniów
 • Wzdów

Gmina Jasienica Rosielna

 • Jasienica Rosielna
 • Blizne
 • Orzechówka
 • Wola Jasienicka
 •  

Gmina Nozdrzec

 • Nozdrzec
 • Hłudno
 • Huta Poręby
 • Izdebki
 • Siedliska
 • Wara
 • Wesoła
 • Wołodź

Gmina Dynów

 • Dynów
 • Bachórz
 • Dąbrówka Starzeńska
 • Dylągówka
 • Harta
 • Laskówka
 • Łubno
 • Pawłokoma
 • Ulanica
 • Wyręby
 •  

Powiat

 • Warto zobaczyć
 • Inne zdjęcia
 • Regionalne